BİZ KİMİZ

SON PRODUCTION

Bodrum’un en önemli müzik organizasyon şirketi

Bodrum başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet veren profesyonel bir organizasyon şirketiyiz. 2001 yılında İstanbul’da Ozan Eşiyok tarafından kurulan şirketimiz, merkezini 2002 yılında Bodrum’a taşıdı. Her türlü organizasyon için anahtar teslim etkinlikler tasarlama ve yönetme yeteneğine sahip bir etkinlik prodüksiyon ajansı olmamızın yanı sıra bünyemizdeki Türk ve yabancı müzisyenlerle Bodrum’un en önemli müzik organizasyon şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sanatçı ve müşteri kazançlılığına verdiğimiz önemle hizmet anlayışını her gün yenileyen şirketimiz, 2001 yılından bu yana genişlettiği portföyü ve profesyonel iş ortaklarıyla beraber ihtiyaçlarınıza doğru çözümü sunuyor.

BODRUM’DA MÜZİK ORGANİZASYON
5 yıldızlı otellerin ve önemli mekânların anlaşmalı müzik organizasyon şirketi olarak, eğlencenin merkezi Bodrum’da eğlence sektörüne öncülük ediyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz özel konsept gruplarla, menajerliğini yaptığımız sanatçılarla her türlü etkinliğinizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

ETKİNLİKLERİNİZ VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLER
Deneyimli, yaratıcı ve geniş vizyona sahip ekibimizle birlikte düğün, konser, festival, açılış, davet, kokteyl, gala gecesi, fuar ve bayi toplantısı gibi kurumsal ve bireysel organizasyonlarda müşterilerimizin hayal ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için en iyi çözümleri yaratıyoruz.

M.I.C.E ORGANİZASYONLARI
Ürün lansmanları, basın toplantıları, kongre ve seminer organizasyonları, yetkili satıcı gezileri, road show uygulamaları ve daha birçok etkinlik düzenleyerek gerek firmaların çalışanlarına, gerek yetkili satıcılarına ve gerekse son kullanıcıya kadar uzanan bir yelpazede etkinlik uygulamaları hizmeti veriyoruz.

Biz Son Production olarak aslında sadece ayrıntıları mükemmellikle yönetiyoruz. Sizinle de tanışmak isteriz..

SON PRODUCTION - MÜZİK ORGANİZASYON ŞİRKETİ

BİZİ TAKİP EDİN